Kõik Kodukodu tooted valmivad  2-3 nädala jooksul alates tellimuse esitamisele järgnevast tööpäevast. Sellele  lisandub kuni nädal  tellimuse toimetamiseks tellijani. Seega võid arvestada, et maksimaalne aeg tellitud mööbli jõudmiseks sinu koju võib olla kuni 4 nädalat. 

Selleks, et pakkuda sulle mõistliku ning tootja jaoks õiglase hinnaga esteetiliselt nauditavat kodumaist kvaliteetmööblit, ei kasuta Kodukodu oma toodete müügiks edasimüüjaid ega pea esinduspoodi.  Samuti ei tooda me ühtegi mööblieset lattu seisma vaid osana meie vastutustundlikust majandamisest, valmistame neid üksnes tellimuste põhiselt. Seepärast on Kodukodu  tooted saadaval vaid siinses veebipoes ja füüsilisel kujul vaatamiseks kuskil väljas ei ole.

Et otsustamine oleks lihtsam, siis telli tasuta materjalinäidised või konsulteeri meie disaineriga. Ja kui juhtub, et tellitud toode ei vasta ikkagi su ootustele, siis saad selle 14 päeva jooksul meile tagastada nagu seadus selle ette näeb.

Jah, kõiki Kodukodu standardtooteid on võimalik tellida ka erimõõdus. Ning kui e-poe tootevalikus sobivat mudelit üldse ei leidu, siis võib meie poole pöörduda ka  eritellimuse sooviga. Selleks, et saaksime hinnata ideede teostatavust, arutada läbi võimalused ning kalkuleerida hinna, peaksid esmalt broneerima meie disaineri konsultatsiooni telefonikõnena või kohtumisena Kodukodu kontoris.

Kõik Kodukodu tooted valmivad brändi enda tootmises, Tallinna külje all Peetris.

Suurem osa Kodukodu tooted jõuab sinuni kokkupanduna ja sul ei tule teha muud, kui eemaldada pakend ja tõsta mööbel paika. Need tooted, mida ei ole kokkupanduna võimalik või mõistlik transportida, on toote kirjelduses sellekohase infoga tähistatud.