Kodukodu on Eesti mööbel Eesti kodudele. See on mööblimärk, mis peegeldab trende ja maailmadisaini, armastab lihtsust ning peab lugu kvaliteedist. Kodukodu pakub standard- ja rätsepalahendusi ning arvestab seejuures alati Eesti inimeste ostujõuga.

Tark tootmine, kaalutletud materjalide valik, tootmiskontseptsioonile täpselt kohandatud disainid ja vahendajateta müük vaid siinses veebipoes võimaldavad meil pakkuda sulle parima võimaliku hinnaga kvaliteetset mööblit, mida soovi korral rätsepatööna su kodu jaoks veelgi sobivamaks kohandame. Igal meie tootel on oma lugu. Ükski eksemplar ei valmi lattu. Osana meie vastutustundlikust majandamisest rakendame vaid tellimuspõhist tootmist. Mööbel, mis jõuab sinu koju, on valmistatud just sulle.

Kodukodu taga seisab pika disaini- ja tootmiskogemusega loometiim, kelle tegemistest on sündinud ka ekspordi fookusega Eesti disainerbränd Kaissu. Seepärast võib juhtuda, et mõni toode või sari, mida varem sai kohata Kaissu kollektsioonis, on nüüd hoopis Kodukodu valikusse rännanud.

Kodukodu mööbel kõneleb heast maitset ja sa saad seda endale lubada.