Üldtingimused

  1. Käesolevad e-poe kasutustingimused kehtivad internetipoe kodukodu.ee kaupade ostu-müügi tehingutele ja on vastavuses Eesti Vabariigi seadusega ning EU internetikaubandust reguleerivate õigusaktidega.
  2. Kasutustingimustega tutvumine on e-poe kasutajale (edaspidi nimetatud “Tellija”) kohustuslik.
  3. E-poe omanik ja müügilepingu sõlmija on Kodukodu omanikettevõte Lokwood OÜ (edaspidi nimetatud „Müüja“).
  4. Müüjal on õigus käesolevaid tingimusi muuta, teavitades sellest lehel kodukodu.ee
  5. E-poes kuvatud fotod on illustratiivsed ja tooted võivad tegelikkuses vähesel määral erineda fotol kujutatust.
  6. E-poe fotode, tekstide jm materjalide autoriõigus kuulub Kodukodule ning fotode, tekstide või muude autoriõigusega kaitstud teoste ärilistel eesmärkidel kasutamine ei ole lubatud.
  7. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 22%.
  8. E-poe klienditugi töötab E-R kl 10 – 16 (info@kodukodu.ee, 516 6286)

Ostmine ja tasumine

  1. Ostu sooritamiseks lisa soovitud toode ostukorvi vajutades nupule “Lisa korvi”. Seejärel sisene ostukorvi ja vajuta nupule “Vormista ost”. Täida kassas kõik nõutud andmeväljad ja vajuta nupule „Esita tellimusˮ . Peale seda suunatakse ostukorv maksmisele.
  2. E-poes on ostu eest võimalik tasuda pangalingi, kaardimakse või Inbanki järel- ja osamaksete lahendusega. Eritellimuste ja projektimüügi korral toimub tasumine arve alusel ülekandega.
  3. Ostu sooritamise kohta saabub Tellija e-posti aadressile koheselt automaatne tellimuse kinnitus. 
  4. Sõltumata valitud makseviisist, saadab Müüja Tellijale müügiarve hiljemalt järgmisel tööpäeval.
  5. Ost loetakse kinnitatuks ning müügileping sõlmituks ettemaksu laekumisel Müüja pangakontole.
  6. Tasumata ostud (s.t. tellimused) tühistatakse 3 päeva möödumisel ettemaksuarvel näidatud maksetähtajast alates.
  7. Tellija poolt esitatud kontaktandmete õigsuse eest vastutab üksnes Tellija. Müüja ei vastuta mistahes ostuga seotud informatsiooni Tellijani mitte jõudmise eest, kui Tellija on tahtmatult või tahtlikult esitanud vigaseid kontaktandmeid.

Tarneaeg ja kohaletoimetamine

  1. Tellimuste valmimisaeg on 2-3 nädalat.
  2. Sõltuvalt Tellija asukohast ning valitud kättetoimetamise viisist võib sellele lisanduda kuni nädal transpordiks.
  3. Tellijal on võimalik valida kahe tarneviisi vahel: “transport maja ette” / hind 39 eur või “tulen ise järgi” / tasuta.
  4. Tallinnas, Tartus ja nende linnade lähipiirkondades on võimalik Tellijal valida ka “transport tuppa” / hind 69 eur.
  5. Teenuste hinnad võivad muutuda, kui aadressile on raskendatud ligipääs ja/või tellimuse kaubamaht  alusele pakituna ületab 2 m3.
  6. Juhul, kui Müüja ei saa eelmises punktis kirjeldatud põhjustel pakkuda eeltoodud hindasid, siis teeb Müüja Tellijale personaalse hinnapakkumise transporditeenuse osutamiseks. Kui Tellijale hinnapakkumine ei sobi, on tal õigus müügilepingust taganeda ehk tellimus tühistada. Müüja tagastab Tellija poolt tasutud ettemaksu 14 päeva jooksul.
  7. Kui tooted on transpordiks valmis, võtab Müüja Tellijaga ühendust  kohaletoimetamise aja kokku leppimiseks.
  8. Transporditeenust osutatakse vaid tööpäevadel vahemikus kl 9.00 – 17.00.
  9. “Transport maja ette” valimisel toimetatakse kaup Tellija maja ette või majale lähimasse autoga ligipääsetavasse punkti.
  10. Kui Tellija valib tarneviisiks “tulen ise kaubale järele”, siis kauba saab kätte üksnes eelnevalt kokku lepitud ajal Müüja poolt Tellijale antud aadressilt.
  11. Valides tarneks “Tulen ise kaubale järele” hoiustatakse tellitud kaupa Müüja laos tasuta kuni 7 päeva alates Müüja poolt Tellijale saadetud tellimuse transpordiks valmisoleku teavitusest. Alates 8-st päevast on hoiustamistasu 1% ostu maksumusest päevas.
  12. Kodukodu tooted transporditakse Tellijale kokkupanduna.
  13. Juhul, kui toodet ei ole võimalik või turvaline tarnida lõpuni kokkupanduna, on selle kohta toote kirjelduse juures täpsustav märkus.
  14. Tooted, mille suurus ja kaal ei võimalda neid kulleril üksi tõsta, tarnitakse Tellijale  alusel.
  15. Transporditeenus ei sisalda pakendite, kaubaaluste jm kaubaga seonduva  utiliseerimist.
  16. Eritellimuste ja projektimüügi korral teeb Müüja Tellijale personaalse pakkumise transpordile ja lisateenustele.

   

 1. Tühistamine ja tagastamine

   1. Tellijal on õigus tellimus tühistada taganedes sellest 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest.
   2. Tellijal on õigus ostetud tooted tagastada 14 päeva jooksul alates ostetud toodete kätte saamise päevast. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja samas seisundis, milles Müüja need Ostjale saatis.
   3. Vastavalt Eesti Vabariigi võlaõigusseadusele ei laiene tagastamisõigus eritellimusena valmistatud toodetele. Eritellimusel valmistatavad tooted on e-poes sellekohase infoga tähistatud.
   4. Tellimusest taganemiseks või toodete tagastamiseks kohustub Tellija esitama kirjaliku taganemisavalduse ja edastama selle aadressile info@kodukodu.ee
   5. Taganemisavalduses tuleb esitada järgmine info: ostukinnituse või arve number, Tellija nimi, kauba kättesaamise kuupäev (juhul, kui tellitud tooted on juba käes); soovitud muudatuse kirjeldus ja/või tagastatava kauba nimetus.
   6. Tellija peab taganemisavalduses nimetatud kauba tagastama Müüjale hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest ja kandma tagastatava kauba pakendamisega ning tagastamisega seotud kulud.
   7. Toodete tagastamise korral kannab Müüja tellimuse eest tasutud summa Tellija pangakontole hiljemalt 14 tööpäeva jooksul alates tagastatud toodete kättesaamisest. Kui tagastatud tootel ilmneb kasutamise ja kulumise märke või kahjustusi, on Müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

   

  1. Garantii

   1. Müüja annab oma toodetele 2-aastase garantii.
   2. Tellija kohustub tutvuma  garantiitingimustega, mis on ära toodud e-poe lehel.